Kverneland Bil - kampanje i Q2

Kverneland øker aktivitetsnivået mot våre medlemmer ytterligere og sparker i gang en kampanje inneholdende noe for enhver smak.

Ford Fiesta er en sporty småbil som har fått sin renessanse ifm siste modellskifte. Hos Kverneland kan du nå inngå avtale om Privat BilLeie og slippe unna med under tusenlappen i månedlig kostnad (startleie kr 43.125,- inkl mva.).

Volvos DRIVe-modeller har tatt markedet med storm. Lavt utslipp og et forbruk på under halvliteren gjør disse til vinnere når de norske avgiftene skal kalkuleres. Nå lanseres 2011-modellen av Volvo V50 og Kverneland tilbyr våre medlemmer en meget godt utstyrt 'Kverneland Edition'. En ny og sterkere motor er på plass - 115 hk/270Nm erstatter 109 hk/240Nm - uten at prisen øker.

Siste godbit henvender seg til proffmarkedet. Ford Transit Connect er et romslig alternativ på grønne skilter, med masse personbilfølelse ivaretatt. Kvernland har laget en attraktiv pakke som tilbys via Kverneland Biladministrasjon.

Se kampanjen her.

Developed by Aplia and ECIT Capstone - Powered by eZ Publish - Informasjonskapsler - Personvernerklæring